ДЕРЕВ’ЯНИЙ ДІМ ЛЬВІВ - клеєний брус, будинки з клеєного брусу, європалети, піддони УКР РУС ENG POL

БУДИНКИ З КЛЕЄНОГО БРУСУ

Проекти | Ціни | Портфоліо


Компанія "Дерев'яний Дім" здійснює проектування та будівництво дерев’яних будинків з профільованого клеєного бруса за каркасною технологією. Пропонуємо вам переглянути наші проекти та фотогалерею готових будинків з клеєного бруса. Ознайомитися з цінами можна на сторінці "Дерев'яні будинки з клеєного бруса ціни Львів, будинок з дерева ціна"Чому саме клеєний брус?

- жодного розтріскування та викручування клеєного брусу завдяки відсутності внутрішніх напружень

- мінімальна усадка клеєного брусу

- готовий фасадний матеріал

- ідеальна теплоізоляція

- оптимальний мікроклімат всередині приміщень

- клеєний брус – це природня екологічність та довговічність

КЛЕЄНИЙ БРУС ТА БУДИНКИ З КЛЕЄНОГО БРУСУ

Компанія "Дерев'яний Дім" з 2003 року здійснює власне виробництво клеєного брусу та дерев'яних будинків з клеєного брусу. Клеєний брус – це високотехнологічний будівельний матеріал, що не  розтріскується, не викручується, дає мінімальну усадку, не потребує додаткових оздоблювальних робіт, забезпечує ідеальну теплоізоляцію та оптимальний мікроклімат всередині приміщень. Клеєний брус зберігає усі кращі якості деревини і при цьому позбавлений її основних недоліків. Міцність і несуча здатність будинків з клеєного брусу  у декілька разів вища у порівнянні з будинками зі зрубу. Виробничі потужності компанії розташовані у місті Яворів (Львівської області), що за 30 км від кордону з Європейським Союзом. ТОВ "Дерев'яний Дім" здійснюємо повний цикл виробництва - від  відбору сировини до готового "конструктора" дерев'яного будинку з брусу. Багаторічний досвід роботи, сучасне обладнання, автоматизовані лінії, професійна команда фахівців забезпечують виготовлення дерев'яних будинків з клеєного брусу високого рівня складності, їх природню екологічність та довговічність використання. Купити брус на будинок та ознайомитися з орієнтовними цінами на будинки з клеєного бруса можна на сторінці Ціни на будинки з бруса.

ЄВРОПАЛЕТИ EPAL ТА НЕСТАНДАРТНІ ПІДДОНИ

Компанія "Дерев’яний дім" - сертифікований виробник європалет стандарту EPAL EURO, який має ліцензію Європейської Асоціації Палет. Наші європалети (піддони) реалізуємо по Україні та успішно експортуємо до країн Європейського Союзу. Якість деревини, кріплення елементів, маркування і допустимі розміри в точності відповідають стандарту EPAL EURO. Наші європалети (піддони) промарковані штампом EPAL та фіто-санітарним штампом. Окрім цього, налагоджене виробництво піддонів 2 сорту, нестандартних та полегшених піддонів, що є оптимальним рішенням у ситуаціях, коли необхідна менша вантажопідйомність піддону та економія коштів. Компанія "Дерев’яний дім" (Львів, Яворів) має автоматизований сушильний комплекс, у якому готові європалети (піддони) сушаться у термічних камерах до вологості 10-12%. Це  дозволяє отримати високоякісний готовий виріб, що відповідає європейським вимогам якості та забезпечує їх якість та надійність у експлуатації, що мінімізує можливість їх поломки при транспортуванні, завантаженні та розвантаженні продукції, гарантує повну безпеку використання.

ПИЛОМАТЕРІАЛИ, ПОГОНАЖНІ ВИРОБИ З ДЕРЕВА

Компанія "Дерев’яний дім" (Львів, Яворів) виготовляє погонажні вироби з дерева, такі як:
- блок хаус (block house, імітація колоди),
- фальш брус (імітація бруса),
- меблевий щит зрощений,
- вагонка дерев'яна,
- дошка для підлоги,
а також балки, крокви, лаги тощо.

Дані пиломатеріали можуть бути не зрощені довжиною до 3 м або зрощені довжиною до 6 - 12 м. На власних виробничих потужностях у Яворові налагоджений повний цикл виробництва. На усіх етапах впроваджено систему контролю якості, що забезпечує якісне виконання замовлення. Маючи великий досвід роботи з деревом, наші майстри гарантують відмінну якість і довговічність виробів. Погонажні вироби з дерева - це чудовий природній оздоблювальний матеріал для внутрішньої та зовнішньої обробки будинків, обшивки балконів, лоджій, бань, саун, мансард тощо. Погонажні вироби з дерева забезпечують ідеальну теплоізоляцію. А смоли і фітонциди, що містяться в хвойних породах деревини, здійснюють  сприятливий вплив на здоров'я людини, заряджають позитивною енергією, очищають повітря і не допускають в приміщення хвороботворних мікроорганізмів.

 

Запрошуємо до співпраці! Будемо раді допомогти Вам!
Працюємо по всій Україні та експортуємо нашу продукцію за кордон.