ДЕРЕВ’ЯНИЙ ДІМ ЛЬВІВ - клеєний брус, будинки з клеєного брусу, європалети, піддони УКР РУС ENG POL

Палети

ЄВРОПАЛЕТИ

Ліцензія EPAL EURO

licence EPAL

Компанія "Дерев'яний дім" Львів має Ліцензію від Європейської Асоціації Палет (EPAL) на виробництво європалетів стандарту EPAL EURO (EPAL 1). Наші європалети в точності відповідають стандарту і забезпечують якість та надійність в експлуатації.

Детальніше...

 

___________________________________________________

Клеєний брус

Клеєний брус

Компанія "Дерев'яний дім" Львів пропонує профільований клеєний брус власного виробництва, а також здійснює проектування і виготовлення будинків з профільованого клеєного бруса. Клеєний брус - це високотехнологічний будівельний матеріал, який не розтріскується, не викручується, дає мінімальну усадку, забезпечує ідеальну теплоізоляцію і оптимальний мікроклімат.

Детальніше...

Нестандартні Палети

НЕСТАНДАРТНІ ПАЛЕТИ / ПІДДОНИ

Компанія "Дерев’яний дім" (Львів) виготовляє нестандартні палети з урахуванням індивідуальних потреб замовника. Спеціалісти нашої компанії підберуть для вас індивідуальне рішення, враховуючи всі ваші вимоги та побажання. Ми можемо виготовити палети різноманітних конфігурацій та розмірів, з різною кількістю верхніх та нижніх дощок і блоків. Замовник отримує індивідуальне рішення за прийнятною ціною і без втрати якості.

Можливі розміри: 1200х1200 мм, 1200х1000 мм,
1200х800 мм, 1000х1000 мм, 1000х800 мм та інші.нестандартні палети

Матеріал: пиломатеріали хвойних
та листяних порід деревини 1-2 сорту. 

Верхній настил нестандартної палети
може налічувати 5-7 дошок.
Конструкція скріплена будівельними цвяхами.
Палети промарковані фіто-санітарним штампом.

Виробничі потужності

Виробничий процес починається з фільтрованого відбору деревини. Нами приділяється велика увага до роботи з постачальниками. Ми здійснюємо якісний відбір пиломатеріалів, щоб наші палети гарантували тривалий термін експлуатації.

Компанія "Дерев’яний дім" (Львів) має автоматизований сушильний комплекс, у якому готові палети сушаться у термічних камерах до вологості 10-12 %. Весь процес контролюється сучасними приладами та автоматизований. Це  дозволяє отримати високоякісний продукт, що забезпечує міцність та стійкість палети / піддону.

Інженери проектують індивідуальні рішення, а команда фахівців з багаторічним досвідом роботи забезпечить виготовлення якісних нестандартних палет.

Детальніше про виробництво на сторінці "Виробництво нестандартних палет"...

Детальніше...

 

Фотогалерея

полегшені палети

полегшені палети

полегшені палети

полегшені палети