ДЕРЕВ’ЯНИЙ ДІМ ЛЬВІВ - клеєний брус, будинки з клеєного брусу, європалети, піддони УКР РУС ENG POL

Палети

ЄВРОПАЛЕТИ

Ліцензія EPAL EURO

licence EPAL

Компанія "Дерев'яний дім" Львів має Ліцензію від Європейської Асоціації Палет (EPAL) на виробництво європалетів стандарту EPAL EURO (EPAL 1). Наші європалети в точності відповідають стандарту і забезпечують якість та надійність в експлуатації.

Детальніше...

 

___________________________________________________

Клеєний брус

Клеєний брус

Компанія "Дерев'яний дім" Львів пропонує профільований клеєний брус власного виробництва, а також здійснює проектування і виготовлення будинків з профільованого клеєного бруса. Клеєний брус - це високотехнологічний будівельний матеріал, який не розтріскується, не викручується, дає мінімальну усадку, забезпечує ідеальну теплоізоляцію і оптимальний мікроклімат.

Детальніше...

Полегшені Палети

ПОЛЕГШЕНІ ПАЛЕТИ / ПІДДОНИ

Полегшені палети (піддони) відрізняються від стандартних європалет тоншими дошками та блоками. Застосовуються коли необхідна менша вантажопідйомність та економія коштів. Це вигідне рішення "ціна-якість", оскільки замовник отримує палети достатньої вантажопідйомності та високої якості за оптимальною ціною.

Характеристики полегшених палет:

Можливі розміри: 1200х1200 мм, 1200х1000 мм,
1200х800 мм, 1000х1000 мм, 1000х800 мм та інші.
Безпечне робоче навантаження – 1500 кг.полегшені палети

Матеріал: пиломатеріали хвойних
та листяних порід деревини 1-2 сорту. 

Верхній настил полегшеної палети
може налічувати 5-7 дошок.  

Палети промарковані фіто-санітарним штампом.

Виробничі потужності

Виробничий процес починається з фільтрованого відбору деревини. Нами приділяється велика увага до роботи з постачальниками. Ми здійснюємо якісний відбір пиломатеріалів, щоб наші палети гарантували тривалий термін експлуатації.

Компанія "Дерев’яний дім" (Львів) має автоматизований сушильний комплекс, у якому готові палети сушаться у термічних камерах до вологості 10-12 %. Весь процес контролюється сучасними приладами та автоматизований. Це  дозволяє отримати високоякісний продукт, що забезпечує міцність та стійкість палети / піддону.

Професійна команда фахівців забезпечить виготовлення якісних палет.

Детальніше про виробництво на сторінці "Виробництво нестандартних палет"...

Детальніше...

 

Фотогалерея

полегшені палети

полегшені палети

полегшені палети

полегшені палети