ДЕРЕВ’ЯНИЙ ДІМ ЛЬВІВ - клеєний брус, будинки з клеєного брусу, європалети, піддони УКР РУС ENG POL

Палети

ЄВРОПАЛЕТИ

Ліцензія EPAL EURO

licence EPAL

Компанія "Дерев'яний дім" Львів має Ліцензію від Європейської Асоціації Палет (EPAL) на виробництво європалетів стандарту EPAL EURO (EPAL 1). Наші європалети в точності відповідають стандарту і забезпечують якість та надійність в експлуатації.

Детальніше...

 

___________________________________________________

Клеєний брус

Клеєний брус

Компанія "Дерев'яний дім" Львів пропонує профільований клеєний брус власного виробництва, а також здійснює проектування і виготовлення будинків з профільованого клеєного бруса. Клеєний брус - це високотехнологічний будівельний матеріал, який не розтріскується, не викручується, дає мінімальну усадку, забезпечує ідеальну теплоізоляцію і оптимальний мікроклімат.

Детальніше...

Стандартні Палети 2 Сорту

СТАНДАРТНІ ПАЛЕТИ / ПІДДОНИ 2 СОРТУ

Виготовлення та конструкція палет (піддонів) 2-го сорту аналогічна до  європалет стандарту EPAL EURO, відмінність полягає у використанні деревини 2 сорту та у відсутності штампу EPAL.

Для виготовлення палет (піддонів) 2 сорту застосовуються пиломатеріали хвойних та листяних порід деревини 2 ґатунку, у яких допускаються незначні забруднення та природні потемніння деревини, невеликі тріщини та сколи. Однак нами приділяється велика увага до роботи з постачальниками, ми здійснюємо фільтрований відбір пиломатеріалів, щоб наші палети (піддони) гарантували тривалий термін експлуатації.

Автоматизовані лінії та процеси, багаторівнева система контролю якості  робочого циклу, досвідчені майстри забезпечують міцність і стійкість конструкції палет, надійність використання.

Це найкраще рішення "ціна-якість", оскільки замовник отримує палети (піддони) високої якості за оптимальною ціною.

європалети

Характеристики палет (піддонів) 2 сорту:

Розміри палети / піддону – 1200 x 800 x 144 мм
Дошки верхнього настилу - 1200*145*22мм
(3 шт.), 1200*100*22мм (2 шт.)
Поперечні дошки – 800*145*22 мм (3 шт.)
Дошки нижнього настилу - 1200*145*22мм (1 шт.), 1200*100*22мм (2 шт.)
Шашки - 145х145х78 мм (3 шт.), 145х100х78 мм
(6 шт.)
Конструкція скріплена 78  ліцензованими гвинтовими цвяхами, зняті фаски та зрізані кути.
Матеріал: пиломатеріали хвойних та листяних порід деревини 2 ґатунку, допускаються незначні забруднення та природні потемніння деревини.
Вага палети / піддону – до 25 кг
Безпечне робоче навантаження палети / піддону – 2500 кг.

Виробничі потужності

Виробничий процес починається з фільтрованого відбору деревини. Ми приділяємо велику увагу до роботи з постачальниками. Здійснюємо якісний відбір пиломатеріалів, щоб наші палети  /піддони гарантували тривалий термін експлуатації.

Основні цехи обладнанні автоматизованими лініями виробництва та сучасним обладнанням, що зменшує вплив "людського фактору" та імовірність помилок.

Професійна команда фахівців з багаторічним досвідом роботи забезпечить виготовлення якісних палет міжнародного стандарту.

Компанія "Дерев’яний дім" (Львів) має автоматизований сушильний комплекс, у якому готові палети (піддони) сушаться у термічних камерах до вологості 10-12%. Весь процес автоматизований та контролюється сучасними приладами. Це  дозволяє отримати високоякісний готовий виріб, що відповідає європейським вимогам якості та забезпечує міцність та стійкість палети (піддону).

Детальніше про виробництво на сторінці "Виробництво палет"  Детальніше...

Фотогалерея

палети

європалети

європалети

палети

палети

європалети

палети

палети