ДЕРЕВ’ЯНИЙ ДІМ ЛЬВІВ - клеєний брус, будинки з клеєного брусу, європалети, піддони УКР РУС ENG POL

Палети

ЄВРОПАЛЕТИ

Ліцензія EPAL EURO

licence EPAL

Компанія "Дерев'яний дім" Львів має Ліцензію від Європейської Асоціації Палет (EPAL) на виробництво європалетів стандарту EPAL EURO (EPAL 1). Наші європалети в точності відповідають стандарту і забезпечують якість та надійність в експлуатації.

Детальніше...

 

___________________________________________________

Клеєний брус

Клеєний брус

Компанія "Дерев'яний дім" Львів пропонує профільований клеєний брус власного виробництва, а також здійснює проектування і виготовлення будинків з профільованого клеєного бруса. Клеєний брус - це високотехнологічний будівельний матеріал, який не розтріскується, не викручується, дає мінімальну усадку, забезпечує ідеальну теплоізоляцію і оптимальний мікроклімат.

Детальніше...

Європалети EPAL EURO

ЄВРОПАЛЕТИ СТАНДАРТУ EPAL EURO

Компанія "Дерев’яний дім" (Львів) - сертифікований виробник європалет стандарту EPAL EURO. Маємо ліцензію від Європейської Асоціації Палет. Успішно експортуємо наші європалети (європіддони) до країн Європейського Союзу та реалізовуємо по Україні.

Європейська асоціація палет (European Pallet Association, EPAL) – це міжнародна некомерційна організація, що об’єднує виробників європалет, діяльність якої спрямована на дотримання високих стандартів якості при виготовленні палет. Наші європалети (європіддони) промарковані штампом EPAL, що гарантує відповідність палет стандарту EPAL EURO.

Власні виробничі потужності, сучасне професійне обладнання, автоматизовані лінії та виробничі процеси забезпечують виготовлення європалет високого рівня складності, їх якість та надійність у експлуатації, що мінімізує можливість їх поломки при транспортуванні, завантаженні та розвантаженні продукції, гарантує повну безпеку використання.

Якість деревини, кріплення елементів, маркування і допустимі розміри в точності відповідають стандарту EPAL EURO. Наші європалети (європіддони) промарковані фіто-санітарним штампом.

європалети

Характеристики європалет EPAL EURO:

Розміри європалети – 1200 x 800 x 144 мм
Дошки верхнього настилу - 1200 x 145 x 22мм
(3 шт.), 1200 x 100 x 22мм (2 шт.)              
Поперечні дошки – 800 x 145 x 22 мм (3 шт.)
Дошки нижнього настилу - 1200 x 145 x 22мм
(1 шт.), 1200 x 100 x 22мм (2 шт.)               
Шашки європалети - 145 х 145 х 78 мм (3 шт.), 145 х 100 х 78 мм (6 шт.)
Конструкція європалети скріплена 78  ліцензованими гвинтовими цвяхами.
Європалети мають зняті фаски та зрізані кути.
Матеріал європіддону: пиломатеріали хвойних та листяних порід деревини вищого ґатунку.
Вага європалети – до 25 кг.
Безпечне робоче навантаження європіддону– 2500 кг.

Виробничі потужності

Виробничий процес починається з фільтрованого відбору деревини. Ми приділяємо велику увагу до роботи з постачальниками. Здійснюємо якісний відбір пиломатеріалів, щоб наші європалети гарантували тривалий термін експлуатації.

Основні цехи обладнанні автоматизованими лініями виробництва та сучасним обладнанням, що зменшує вплив "людського фактору" та імовірність помилок.

Професійна команда фахівців з багаторічним досвідом роботи забезпечить виготовлення якісних європалет міжнародного стандарту EPAL EURO.

Компанія "Дерев’яний дім" (Львів) має автоматизований сушильний комплекс, у якому готові європалети (європіддони) сушаться у термічних камерах до вологості 10-12%. Весь процес автоматизований та контролюється сучасними приладами. Це  дозволяє отримати високоякісний готовий виріб, що відповідає європейським вимогам якості та забезпечує міцність та стійкість європалети (європіддону).

Детальніше про виробництво на сторінці "Виробництво європалет"  Детальніше...

 

Фотогалерея

європалети

європалети

європалети

європалети

європалети

європалети

європалети

європалети