ДЕРЕВ’ЯНИЙ ДІМ ЛЬВІВ - клеєний брус, будинки з клеєного брусу, європалети, піддони УКР РУС ENG POL

АЛЬТАНКА З ДЕРЕВА

АЛЬТАНКА З ДЕРЕВА - ДЕРЕВ'ЯНА АЛЬТАНКА ЦІНА ЛЬВІВ

Альтанка з дерева

Площа 18,75 м.кв

Для відпочинку в колі друзів та сім'ї пропонуємо альтанки з дерева. Це практичне рішення та окраса будь-якого подвір'я, це невід'ємний елемент готелю зеленого туризму чи заміського ресторану. Альтанка з дерева зробить вечірнє чаювання чи недільний шашлик максимально комфортним при будь-якій погоді і стане улюбленим місцем для дитячих ігор.

Альтанки з дерева можуть бути різних форм та конструкцій: прямокутні, шестикутні, восьмикутні, закриті та відкриті, засклені, з решітками, з меблями чи каміном тощо. Альтанки з клеєного бруса – міцні, легко монтуються, витримують негативний вплив навколишнього середовища.

Компанія "Дерев’яний дім" розробить проект альтанки з дерева відповідно до Ваших побажань та виготовить дерев'яну альтанку будь-якої складності.

Ціна на альтанку з дерева включає:

  • Клеєний каркасний брус, крокви, розкоси, підкоси
  • Вагонка на дах з внутрішньої сторони
  • Фальш брус на стіни

Ціна на альтанку з дерева НЕ включає:

  • Вартість монтажних робіт дерев'яної альтанки.
  • Покриття даху черепицею або іншими матеріалами
  • Шліфування готової альтанки з дерева. Шліфування кожного брусу зокрема в процесі виробництва здійснюється і входить у ціну. Однак шліфування готової альтанки з дерева у базову ціну не включено. Застереження - при надто ідеальній гладкій шліфованій поверхні гірше закріплюється лак, яким покривають альтанку з клеєного бруса.
  • Покриття антисептиком, що забезпечує захист альтанки з дерева від впливу навколишнього середовища (сонця, вітру, дощу, снігу), дії шкідників та грибків.
  • Лакофарбове покриття, що надає блиск, колір та захист дерев'яної альтанки.
  • Розведення енергопостачання.
  • Доставка до будівельного майданчика.

ЦІНА: УТОЧНЮЙТЕ ЗА ТЕЛ.


Проекти альтанок від ТОВ "Дерев’яний дім"

Фотографії альтанок з дерева на сторінці Фотогалерея Альтанки

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________

АЛЬТАНКА З ДЕРЕВА - ЕСКІЗНИЙ ПРОЕКТ

Щоб збільшити ескіз - клацніть по картинці.

Альтанка з дерева

Альтанка з дерева

Альтанка з дерева

Альтанка з дерева

Альтанка з дерева

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

ІНШІ ВАРІАНТИ АЛЬТАНКИ З ДЕРЕВА

Альтанка з дерева Альтанка з дерева
Альтанка з дерева  

 

ТЕГИ: проекти дерев'яних альтанок, проекти альтанок з дерева, проекти альтанок з бруса, купити альтанку з клеєного бруса, купити альтанку з дерева, дерев'яна альтанка ціна Львів, альтанка з дерева ціна Львів.