ДЕРЕВ’ЯНИЙ ДІМ ЛЬВІВ - клеєний брус, будинки з клеєного брусу, європалети, піддони УКР РУС ENG POL

Про нас

ПРОЕКТИ

Житлові будинки


Компанія "Дерев’яний дім" надає
послуги з проектування та 
будівництва дерев’яних будинків
з профільованого клеєного
бруса та за каркасною технологією. Також Компанія виготовляє та реалізовує європіддони.
Комфорт, елегантність, престижність – це все якості будинку з клеєного бруса. 

Детальніше...

Бані та альтанки

Якщо ви хочете побудувати затишну, 
сучасну і екологічно чисту баню чи 
альтанку, то зверніть свою увагу на 
клеєний брус. 
Чому саме клеєний брус?

Детальніше...

Про нас

ПРО ТОВ "ДЕРЕВ’ЯНИЙ ДІМ"

Компанія "Дерев'яний дім" заснована в 2003 році. Основними напрямками діяльності компанії є виробництво клеєного брусу для дерев'яних будинків та виготовлення палет (піддонів). ТОВ "Дерев'яний дім" має ліцензію Європейської Асоціації Палет та є сертифікованим ліцензованим виробником європалет стандарту EURO EPAL 1.  Компанія реалізує продукцію по усій території України та експортує до Європейського Союзу.

ТОВ "Дерев'яний дім" пропонує наступну продукцію:

- Клеєний стіновий профільований брус з дерева, клеєні балки перекриття
- Дерев'яні будинки з брусу (житлові, дачно-відпочинкові, бані, альтанки тощо)
- Погонажні вироби з дерева (блок хаус, фальш брус, вагонка, дошка підлоги)
- Дерев'яну тару (європалети EURO EPAL 1, палети /піддони 2 сорту, полегшені палети, нестандартні палети / піддони).

Виробничі потужності компанії розміщені у місті Яворів Львівської області, де змонтовані сучасне професійне обладнання, автоматизовані лінії та сушильні комплекси. Дерев’яний дім здійснює повний цикл виробництва починаючи із фільтрованого відбору деревини, закінчуючи маркованим "конструктором" готового будинку з брусу. Виробничі процеси автоматизовані, що зменшує вплив "людського фактору" та імовірність помилок. На усіх етапах виробництва впроваджено систему контролю якості, що забезпечує якісне виконання замовлення.

Сформовано команду професіоналів (інженерів, архітекторів, дизайнерів, будівельників). Це висококваліфіковані фахівці з багаторічним досвідом роботи, що мають відмінну технічну підготовку та завжди відкриті до співпраці.

ТОВ "Дерев'яний дім" має ліцензію Європейської Асоціації Палет та є сертифікованим ліцензованим виробником європалет стандарту EURO EPAL 1 (Ліцензія).  Якість деревини, кріплення елементів європалет, маркування і допустимі розміри наших європалет (євро піддонів) у точності відповідають стандарту EPAL EURO. Наші європалети (європіддони) промарковані штампом EPAL та фіто-санітарним штампом. Окрім цього, налагоджене виробництво нестандартних піддонів та полегшених палет, що є оптимальним рішенням у ситуаціях, коли необхідна менша вантажопідйомність піддону та економія коштів.

Компанією реалізовано біля сотні будинків з клеєного брусу. Всі наші проекти дерев'яних будинків можна переглянути на сторінці "Проекти", а фото виконаних дерев'яних будинків з брусу - на сторінці "Фотогалерея". Дерев'яні будинки з клеєного брусу забезпечують природню екологічність та довговічність. Клеєний брус – це високотехнологічний будівельний матеріал, що не  розтріскується, не викручується, дає мінімальну усадку, не потребує додаткових оздоблювальних робіт, забезпечує ідеальну теплоізоляцію та оптимальний мікроклімат всередині приміщень.

Багаторічний досвід роботи, комплексний підхід до обслуговування, власні виробничі потужності, сучасне обладнання, автоматизовані лінії, професійна команда фахівців забезпечують виготовлення дерев'яної продукції високого рівня складності, її якість та надійність у експлуатації, природню екологічність та довговічність використання.

Запрошуємо до співпраці - будемо раді бачити вас серед наших партнерів!