ДЕРЕВ’ЯНИЙ ДІМ ЛЬВІВ - клеєний брус, будинки з клеєного брусу, європалети, піддони УКР РУС ENG POL

Виробництво

КЛЕЄНИЙ БРУС ЛЬВІВ

Чому саме клеєний брус?

- жодного розтріскування та викручування клеєного брусу завдяки відсутності внутрішніх напружень

- мінімальна усадка клеєного брусу

- готовий фасадний матеріал

- ідеальна теплоізоляція

- оптимальний мікроклімат всередині приміщень

- клеєний брус – це природня екологічність та довговічність

Виробництво

Виробництво клеєного брусу Львів

Компанія ТОВ "Дерев'яний дім" на власних виробничих потужностях у м. Яворів (Львівська область) виготовляє клеєний профільований стіновий брус та балки перекриття. Ми здійснюємо повний цикл виробництва, починаючи зі заготовок дощок, сушки, фільтрування, зрощення дошок у ламелі, клеєння ламелей в брус, профілювання клеєного стінового брусу, закінчуючи обробкою антисептиками "конструктора" дерев'яного будинку з брусу.

Поряд з цим, на даному виробництві виготовляємо також інші дерев'яні будівельні матеріали, такі як блок хаус (імітація колоди), фальш брус (імітація бруса), вагонку, дошку для підлоги тощо.


.о.. Клеєний брус

Детальніше...

   

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Виготовлення піддонів Львів

Компанія "Дерев’яний дім" (Львів) - сертифікований виробник піддонів (європалет) стандарту EPAL EURO. На власних виробничих потужностях у м. Яворів (Львівська область) змонтовані автоматизована лінія виробництва та професійне обладнання, що забезпечують виготовлення піддонів (європалет) високого рівня складності, їх якість та надійність у експлуатації, відповідність європейському стандарту EPAL 1. ТОВ "Дерев'яний дім" (Львів) також має автоматизований сушильний комплекс, у якому готові європалети (європіддони) сушаться у термічних камерах до вологості 10-12%.

Окрім європіддонів, виготовляємо також палети 2 сорту, нестандартні та полегшенні палети (піддони).


.о..

клеєні балки

Детальніше...

   

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________

ПОСЛУГИ ДЕРЕВООБРОБКИ У М. ЯВОРІВ

Компанія "Дерев’яний дім" на власних виробничих потужностях у місті Яворів надає послуги деревообробки як з матеріалу Замовника, так і з власного матеріалу.

У нас Ви зможете замовити наступні послуги:

  • Розпилювання лісоматеріалів на пилорамі
  • Сушіння деревини у автоматизованих теплових камерах
  • Фрезування на 4-х сторонніх верстатах сухих дерев'яних заготовок (ширина до 220 мм, товщина до 180 мм)
  • Повздовжнє зрощення заготовок (ширина до 156 мм, довжина до 12 м)
  • Пресування брусів та щитів з дерев'яних заготовок товщиною від 20 мм до 210 мм та довжиною до 12 м (ширина не більше 1,3 м)
  • Поклейка деревини.
..

Деревообробка Яворів

Детальніше...