ДЕРЕВ’ЯНИЙ ДІМ ЛЬВІВ - клеєний брус, будинки з клеєного брусу, європалети, піддони УКР РУС ENG POL

Виробництво

ЄВРОПАЛЕТИ

Ліцензія EPAL EURO

licence EPAL

Компанія "Дерев'яний дім" Львів має Ліцензію від Європейської Асоціації Палет (EPAL) на виробництво європалетів стандарту EPAL EURO (EPAL 1). Наші європалети в точності відповідають стандарту і забезпечують якість та надійність в експлуатації.

Детальніше...

 

___________________________________________________

Виготовлення піддонів

Виготовлення піддонів Львів

Компанія "Дерев’яний дім" здійснює виготовлення піддонів Львів на власних виробничих потужностях у місті Яворів Львівської області. Ми є сертифікованим виробником піддонів стандарту EPAL EURO. Маємо ліцензію від Європейської Асоціації Палет. Успішно експортуємо наші європалети (європіддони) до країн Європейського Союзу та реалізовуємо по Україні.

Власні виробничі потужності, сучасне професійне обладнання, автоматизовані лінії та процеси, професійна команда фахівців з великим досвідом роботи забезпечують виготовлення піддонів високого рівня складності, їх якість та надійність у експлуатації, що мінімізує можливість їх поломки при транспортуванні, завантаженні та розвантаженні продукції, гарантує повну безпеку використання.

Компанія "Дерев’яний дім" здійснює повний цикл виготовлення піддонів починаючи із заготовки палетної сировини і до автоматизованої сушки готових піддонів у термічних камерах.

Виробничий процес починається з фільтрованого відбору деревини. Нами приділяється велика увага до роботи з постачальниками. Ми здійснюємо якісний відбір пиломатеріалів – офіційної вирубки з документами, щоб наші піддони гарантували тривалий термін експлуатації.

Основні цехи обладнанні автоматизованими лініями виробництва та сучасним обладнанням, що зменшує вплив "людського фактору" та імовірність помилок. Європалети EPAL (європіддони) кріпимо  ліцензійними гвинтовими цвяхами, знімаємо фаски та зрізуємо кути, наносимо маркування EPAL та фіто-санітарний штамп.

Підприємство "Дерев’яний дім" має сучасний сушильний комплекс, у якому здійснюють сушіння готових піддонів за допомогою спеціальних камер. Правильне сушіння є важливим завершуючим етапом у виготовленні дерев'яних піддонів. Деревина, яка містить занадто багато вологи, може швидко прийти в непридатність, викручується та тріскається. У автоматичному сушильному комплексі нашого підприємства сушка піддонів відбувається швидко і контролюється сучасними приладами, які регулюють процес сушіння. Піддони обробляються в термічних камерах за допомогою потоків гарячого повітря і в результаті обробки отримуємо деревину з 10-12% вологості. Правильне сушіння піддонів дозволяє отримувати продукт, який відповідає європейським вимогам якості, надає деревині міцності та стійкості.

 

Фотогалерея

європалети

європалети

європалети

європалети

європалети

європалети

європалети

європалети

європалети